Lepšie "o nás" raz vidieť ako stokrát počuť...

O nás (pre Vás)

Naša história

Rok 1998 bol štartovacou čiarou, kedy sme sa ako absolventi štúdia na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre, rozhodli zúročiť nadobudnuté vedomosti a založiť netradičné záhradné centrum v Piešťanoch, ktoré budú ľudia radi navštevovať zas a znova.

  • POMÁHAME v rámci rôznych sponzorstiev školám a organizáciám
  • Radi PORADÍME každému zákazníkov pri výbere tovaru
  • BUDUJEME vzťahy a priateľstvá so zákazníkmi prostredníctvom milého slova a úsmevu
  • Dbáme na OCHRANU životného prostredia, pretože len v zdravej pôde dokáže vyrásť zdravý a chutný produkt

Referencie

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať dievčatám na 1.poschodí vašej predajne. Objednala som si aranžmá ako darček na oslavu 50.narodenín. Nakoľko však na nádobe praskla glazúra, tak som to vzala späť do predajne, proste na reklamáciu a dievčatá mi veľmi ochotne ponúkli že mi v tej hodnote spravia nové. A musím podotknúť že to nové bolo ešte krajšie živšie, proste WAU. Darček sa oslávenkyni nesmierne páčil. Ešte raz velikánske ĎAKUJEM. Dievčatá sú prenáramne šikovné a ochotné.

Silvia Paulíková

Veľmi krásna kvetinová svadobná výzdoba, kytice pre svadobné maminy a ešte krajšia svadobná kytica a pierko. Super prístup, ochotné kvetinárky, ktoré poradili vo všetkom. Ďakujem aj za krásne blahoprianie od celého kolektívu. Môžem len odporučiť!

Denisa Abrtová

Ja si neviem vynachváliť. Dámy sú úžasné a majú šikovné ručičky :) Veľmi rada k Vám chodím nakupovať do svojich aranžmánov a často naberiem od Vás i inšpiráciu

Jaroslava Klukayová

Skvelá predajňa s krásnymi dekoráciami, opäť som vybrala nádherný kúsok na skrášlenie príbytku. Môžem len odporúčať predajňu, ako aj skvelý, nápomocný a ochotný personál. :-) Radosť tu nakupovať :-)

Janka Mydlárová

Predminuly tyzden som isla na pohreb. A kedze v Bratislave pri hlavnej stanici sa mozu hanbit, ze nie je ziadne kvetinarstvo, na rychlo som hladala cez internet v mobile. Bola som uz v Leopoldove, ked som volala do tohto kvetinarstva s priblizne takouto prosbou: "Vlak mi pride do PN o 14:51 a bus mi odchadza o 15-tej. Potrebujem, aby ste mi v tom medzicase doniesli kyticu na stanicu." Dokopy mali mozno na to 15 minut a naozaj aj prisiel chalanisko s kyticou. A i ked to bol pre mna smutny den, toto ma naozaj velmi potesilo, ze je niekto takto ochotny a rychly. Este raz dakujem, budem sirit Vase dobre meno dalej :-)

Katarína Lopatková

Je perfektné, rada tam chodím. Príjemné prostredie a aj zamestnanci a majitelia.

Jaroslava Gudiaková

Není co dodat...paní Charvátová je pořád na roztrhání a přesto pořád usměvavá a ochotná.... zboží bezkonkurenční...ochota věnovat se otravným zákazníkům i po zavírací době... jsem maximálně spokojená..

Iveta Eckertová

>


Prejsť vyššie