Krmivá pre zvieratá 

Nachádza sa tu 7 produktov.

Ani na Vášho domáceho miláčika sme nezabudli, práve naopak. Z pestrej ponuky výživných krmív, si určite obaja vyberiete... 

Ani na Vášho domáceho miláčika sme nezabudli, práve naopak. Z pestrej ponuky výživných krmív, si určite obaja vyberiete... 

Konzerva pre psov, ktorí dosiahli dospelý vek. Príchuť: zverina Balenie: 1240 g Zloženie : mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, vedlajšie výrobky rastlinného pôvodu, mix doplnkových látok s vitamínom A (retinyl-acetát).

1,20 €

Konzerva pre psy, ktorí dosiahli dospelý vek. Príchuť: teľacina Balenie: 1240 g Zloženie : mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, vedlajšie výrobky rastlinného pôvodu, mix doplnkových látok s vitamínom A (retinyl-acetát).

1,20 €

Konzerva pre psy, ktorí dosiahli dospelý vek. Príchuť: hydina Balenie: 1240 g Zloženie : hydinové mäso (min. 4%) a výrobky živočíšneho pôvodu, vedlajšie výrobky rastlinného pôvodu, mix doplnkových látok s vitamínom A (retinyl-acetát).

1,20 €

Výživa pre mačky, poskytujúca dostatočnú energiu na každý deň. Príchuť: mix s králičím a hydinovým mäsom + mrkva Balenie: 415 g Zloženie : mäso a výrobky živočíšného pôvodu (z toho cca. 4 % králik, z toho 4 % hydina), obilniny, 4 % mrkva, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry.

0,65 €

Konzerva pre mačky, ktoré dosiahli dospelý vek. Príchuť: králičie mäso Balenie: 400 g Zloženie : králičie mäso (min. 4%) a výrobky živočíšneho pôvodu, obilniny a minerálne látky.

0,65 €

Konzerva pre psov, ktorí dosiahli dospelý vek. Príchuť: jahňacie mäso Balenie: 1240 g Zloženie : mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, vedlajšie výrobky rastlinného pôvodu, mix doplnkových látok s vitamínom A (retinyl-acetát).

1,20 €

Prémiové krmivo pre mačky, v omáčke. Príchuť: hovädzie a králičie mäso Bez farbív, konzervantov a pridaných cukrov. Skladujte zatvorené na suchom a chladnom mieste. Odporúčané dávkovanie je individuálne.

0,35 €
Zobrazujem 1 - 7 z 7 produktov

Prejsť vyššie